امام مهدي ناصر محمد اليمانيّ
26 - ذو الحجة - 1443 هـ
25 - 07 - 2022 مـ
۳ – مرداد – ۱۴۰۱ ه.ش.
08:12 صبح
(بحسب التّقويم الرّسميّ لأمّ القُرى)

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://albushra-islamia.com/showthread.php?p=392708

پایان صحنه‌سازی و جعل در پادشاهی [سعودی]...

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ...
شما و شرکایتان با بازگشتن به ویدیوهای صامت و بی‌صدا، سر جایتان باشید، ما برای این ویدیوها ارزشی قائل نیستیم و تنها به ویدیوهایی جواب می‌دهیم که حاوی صدا و تصویر ملک سلمان و محمد بن سلمان باشند، مانند ویدیوی جعلی [پیام] حج ملک سلمان و ویدیوی اجلاس [سران خلیج] که صوتی و تصویری بود و بینندگان می‌توانستند آنها را بشنوند و [همچنین] مثل ویدیوی سخنرانی ولیعهد محمد بن سلمان؛ اما این ویدیوی ساختگی شکست خورد و موفق نبود، چون مقطعی که حاوی سخنرانی پادشاه و ولیعهدش درباره جنگ روسیه و اوکراین باشد، وجود نداشت..

عملیات جعل با شکست مواجه شد و آنها هنوز از این معضل در رنج هستند، چون درعملیات جعلِ صدای پادشاه یا ولیعهد باید به نحوی عمل کنند که شک برانگیز نباشند و یا متخصصان «فناوری‌ جعل» متوجه جعلی بودنش نشوند و برای همین نمی‌توانند بار دیگر صدا و تصویر را جعل کنند، چون جهان باز هم خواهد دید که در آن سخنی از جنگ روسیه و اوکراین نیست و این از موضوعات بسیار مهم در تمام عالم است. آنها ویدیویی پیدا نمی‌کنند تا بتوانند این خبر را [با تقطیع] از آن نقل کنند و این معضلی است که با آن روبرو هستند. ملک سلمان و ولیعهدش محمد بن سلمان از غیب خبر نداشتند که پیشاپیش در یک ویدیو به صورت زنده و صوتی و تصویری درباره آن صحبت کنند تا اگر جاعلان آن را پیدا کردند، بدل به سلاحی در دستانشان گردد. ولی صحنه‌سازی با کمک نقاب‌داران باید صامت و بدون صدا باشد، چون صدا باعث آشکار شدن راز فرد نقاب‌دار خواهد شد.
عزیزان من در راه خدا، بر سر نمایش‌ها و صحنه‌سازی‌هایی که برای بینندگان جهان به صورت صامت پخش می‌شود، بحث و مجادله نکنید؛ چون شبیه‌سازی با نقاب کار ساده‌ای است و در نظر مشاهده‌کنندگان، نقاب درست مثل نسخه اصلی است ولی صدا باعث رسوا شدن بازیگری می‌شود که نقش بازی می‌کند. بله می‌توانند مانند سریال‌های دوبله شده، صدای شخص واقعی را برای فرد نقاب‌دار بگذارند ولی من آنها را با موضوعی متوقف کردم که در تاریخ زندگی ملک سلمان و ولیعهدش محمد بن سلمان رخ نداده‌است و آن جنگ روسیه و اوکراین است، آنها در طول حیاتشان در این باره اصلاً سخنی نگفته‌اند. و معضل اینجاست، با اینکه این اولین حادثه جهانی بود که با گذشت تنها چند روز بعدِ از پا در آمدن آنها رخ داد، بلکه در ماه فوریه رخ داد و جنگ روسیه و اوکراین در حقیقت اولین واقعه تاریخی است که در زمان مقدر شده در کتاب مسطور، مستقیماً و تنها چند روز بعد از مرگ آنها رخ داده‌است تا حجت کوبنده‌ای در برابر جاعلان باشد. چون آنها هرگز ویدیویی از پادشاه و ولیعهد پیدا نمی‌کنند که در آن در مورد جنگ روسیه و اوکراین سخن گفته باشند. برای همین می‌بینید امامتان در هر بیانی، این شرط اساسی را برای ویدیوهای جدید پادشاه و ولیعهد قائل می‌شود که در مورد جنگ روسیه و اوکراین سخن بگویند.
و سؤالی که مطرح می‌شود این است: من از کجا می‌دانستم در ویدیوهای پادشاه در مراسم حج و ولیعهدش محمد بن سلمان در روز اجلاس [سران خلیج] حتماً سخنی از جنگ روسیه و اوکراین در میان نخواهد بود تا در تمام بیانات این تحدی را مطرح کنم؟ یعنی اینکه هر اظهار نظر جدید از پادشاه و ولیعهدش بعد از تاریخ اعلان از پا در آمدنشان، حتماً بدون اشاره به جنگ روسیه و اوکراین خواهد بود، مگر اینکه بدانم خداوند پیش از آن، آنها را از پا درآورده‌است. به من نگویید با مونتاژ و هوش مصنوعی می‌توانند این کار را انجام داده و کاری کنند که پادشاه و ولیعهدش درباره جنگ روسیه و اوکراین صحبت کنند. در برابرتان حجت آورده و می‌گویم: اگر همه آنها با تمام توانشان هم تلاش کنند، نمی‌توانند. من می‌دانم چه می‌گویم. و اما به‌ جز این، می‌توانند از ملاقات‌ها و جلسات خصوصی زیادی که دارند، سخنانی را گرد آورند. ویدیوهای مستند زیادی برای خودشان دارند که در اینترنت منتشر نمی‌کنند، اکثر آنها منتشر نمی‌شوند. ویدیوهای زیادی از مجلس شورا و غیر آن وجود دارد. چون می‌بینم در اینترنت به دنبال مقاطع ویدیویی می‌گردید که با آنها جعل صورت گرفته است و حجت‌های واهی یا کلماتی را می‌آورید که انسان عاقل را قانع نمی‌کند. اما تحدی خلیفه‌ی خدا مهدی بر اساس عقل است، اینکه درباره موضوع جدیدی صحبت کنند که بعد از مرگ آنها رخ داده‌است، موضوعی که قبلاً در طول حیات ملک سلمان و ولیعهدش محمد بن سلمان رخ نداده‌ باشد و به شرطی که آن‌قدر مهم و جدید باشد که اگر زنده بودند، حتماً درباره آن صحبت می‌کردند، مثل جنگ روسیه و اوکراین. و این موضوعی جدید است که در دوران زندگی پادشاه و ولیعهدش رخ نداد بلکه در علم غیب بود، پس چطور ممکن است درباره آن سخنی بگویند درحالی‌که تا بعد مرگشان هنوز در علم غیب نهفته بود؟ و مستقیماً بعد از مرگشان رخ داد تا حجت کوبنده‌ای در برابر جاعلان باشد چون نمی‌توانند ویدیویی از پادشاه و ولیعهدش پیدا کنند که در مورد جنگ روسیه و اوکراین سخنی گفته باشند، نه در ویدیوهای عمومی و علنی و نه در ویدیوهای غیر علنی در جلسات خصوصی. هرگز نمی‌توانند از بین ویدیوهای صوتی و تصویری که قبلاً پادشاه و ولیعهدش در طول حیاتشان در آنها سخن گفته‌اند، چه ویدیوهای عمومی و چه در جلسات خصوصی چنین ویدیویی پیدا کرده و بیاورند. ولی آنها دست به دامن ویدیوهای عمومی و منتشر شده هم نخواهند شد مگر اینکه در ویدیوهای جلسات خصوصی چیزی پیدا نکنند، اما بیشتر موضوعاتی که به صورت گسترده مورد بحث قرار می‌گیرند در جلسات خصوصی مطرح می‌شود که به صورت غیر علنی تنها برای خودشان ضبط و مستندسازی می‌گردد. اگر ویدیویی پیدا می‌کردند که پادشاه یا ولیعهدش در آن از جنگ روسیه و اوکراین صحبت کرده بودند، هر چقدر هم خصوصی بود، بدون تأخیر آن را در سخنرانی ملک سلمان در دهم ذی الحجه یا سخنان ولیعهد سعودی محمد بن سلمان در اجلاس سران خلیج می‌گنجاندند. چون این دو ویدیو واقعاً از پادشاه و ولیعهد هستند که بدون شک با زبان خودشان سخن می‌گویند. همانا که سخنان آنها از مقاطع مختلفی جمع شده‌ تا به نظر بیاید که یک‌جا در یک سخنرانی انجام شده‌است و نام این جعل صدا و تصویر زنده از خود شخص است. آنها می‌توانستند موضوعات زیادی را با صدا و تصویر از پادشاه و ولیعهدش بیاورند که در اینترنت جهانی پیدایشان نمی‌کنید چون منتشر نشده‌اند و در جلسات خصوصی و غیر علنی گفته شده‌اند، مگر سخنانی از ملک سلمان و ولیعهدش در مورد موضوع جنگ روسیه و اوکراین. این چیزی است که هرگز پیدا نخواهند کرد حتی اگر از تمام توان هوش مصنوعی در تمام عالم استفاده کنند و به اذن الهی هرگز قادر نخواهند بود و برای همین گمان نمی‌کنم ویدیوی جدید صوتی و تصویری زنده از پادشاه و ولیعهدش ارائه کنند. تا زمانی که ویدیو در برگیرنده موضوع مورد تحدی یعنی سخن گفتن ملک سلمان یا ولیعهدش محمد بن سلمان درباره جنگ روسیه و اوکراین نباشد، این کار نفعی برایشان ندارد و معضل اینجاست.
هر چقدر هم ویدیوهای جعلی و ساختگی بیاورند، من به هیچ‌وجه از این تحدی کوتاه نمی‌آیم، ویدیوهایشان شکست خواهد خورد مگر اینکه ویدیویی بیاورند که ملک سلمان یا ولیعهدش در آن از جنگ روسیه و اوکراین سخن بگویند و تنها در یک حالت قادر خواهند بود چنین کنند، اینکه یا روح را به بدن ملک سلمان بازگردانند یا محمد بن سلمان را از کمای مرگ بالینی بیدار نمایند و سپس به آنها بگویند چه مدت در حالت مرگ بودند و از وقوع جنگ روسیه و اوکراین باخبرشان سازند و یا در یک کنفرانس خبری راستین و مستقیم و زنده با صدا و تصویری درباره جنگ روسیه و اوکراین حرف بزنند. ولی شرط [کنفرانس خبری زنده] به قوت خود باقی است چون آنها قادر هستند روی صفحه تلویزیون کلمه « پخش مستقیم» را به دروغ بگذارند ولی در جریان کنفرانس خبری مستقیم و راستین، کار بسیار سخت است چون خبرنگاران در مورد جنگ روسیه و اوکراین و موضع پادشاهی [سعودی] درباره آن و تلاش برای وساطت و توقف جنگ [با توجه به اینکه با هر دو طرف رابطه دوستانه دارند] حتماً سؤال خواهند کرد و تلاش برای صلح نیاز به ظهور علنی و‌ آشکار ولیعهد سعودی محمد بن سلمان دارد ولی هیهات هیهات، والله که او برای چنین ملاقاتی بر صفحه تلویزیون ظاهر نخواهد شد.
بلکه کار ویدیوهای صوتی و تصویری که مردم جهان بتوانند صدایش را بشنوند تمام شده‌است، کار جعل و صحنه‌سازی در پادشاهی [سعودی] به‌ آخر رسید. اما نمایش‌های صامت، بدون صدا هستند و خبرهایشان برایمان اهمیتی ندارد. آنها برای پنهان کردن حقیقت مرگ ملک سلمان و ولیعهدش و قائم مقام وزیر دفاع خالد بن سلمان از مردم، از آنها استفاده می‌کنند. پس تحدی امام مهدی ناصر محمد یمانی را بشکنند: با ظهور ملک سلمان یا ولیعهدش محمد بن سلمان یا قائم مقام وزیر دفاع خالد بن سلمان.
و اما برای نمایش‌های صامت، ارزشی قائل نیستیم و بود و نبودشان یکی است، اگر محمد بن سلمان و پدرش با تمام رهبران جهان هم دیدار داشته باشند، بازیگری که نقش آنها را بازی می‌کند، جرأت نخواهد کرد همراه هیچ‌یک از این رهبران در کنفرانس خبری حاضر شود، همان‌طور که بازیگر حاضر نشد در کنفرانس خبری همراه جو بایدن حاضر شود و شاهد بودید رئیس‌جمهور آمریکا جو بایدن به تنهایی در کنفرانس خبری پادشاهی عربستان سعودی شرکت کرد. آنان قادر نیستند تحدی حقی را که در تمام بیانات موجود در «مجموعه بیانات درباره داستان مرگ سلمان و ولیعهدش» آورده‌ایم بشکنند و ندیدید از جنگ روسیه و اوکراین ذکری به میان بیاید و هرگز ندیدید آن بازیگر جرأت کند همراه رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مستقیم و زنده حاضر شود، چون صدایش باعث رسوا شدنش خواهد شد.

و اکنون حقیقت تحدی‌هایی که امام مهدی ناصر محمد یمانی مطرح کرده‌است، آشکار شد و هیچ صدایی نمی‌تواند بر صدای حق غالب گردد.
وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُه الإمامُ المهديّ؛ ناصر محمد اليماني.
======== اقتباس =========

اقتباس المشاركة 392779 من موضوع انتَهَتِ الفَبْرَكةُ بالمَملَكة ..

الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
26 - ذو الحجة - 1443 هـ
25 - 07 - 2022 مـ
08:12 صباحًا
(بحسب التّقويم الرّسميّ لأمّ القُرى)

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://albushra-islamia.com/showthread.php?p=392708

انتَهَتِ الفَبْرَكةُ بالمَملَكة ..

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ..
مكانَكم أنتُم وشركاؤكم للعودة للفيديوهات الصَّامِت
ة؛ فتلك لا نقيم لها وزنًا ولا نردّ إلَّا على الفيديوهات بالصّوت والصّورة للمَلِك سَلمان ومحمد بن سلمان؛ كمثل فيديو الحجّ المُفبرَك للمَلِك سلمان وفيديو القِمَّة ذي الصّوت والصّورة المَسموع للمشاهدين، وكمثل فيديو القِمَّةِ لخطابِ وليّ العهد محمد بن سلمان - المُفبرَك الفَاشِل - بسبب عدم وجودِ مقطعٍ للملكِ ووليِّ عهده يتكلمان عن حرب روسيا وأوكرانيا.

ففشلتِ الفبركةُ، فلا يزالون يعانون من هذه المُعضِلة كون الفَبركة لازم تكون بصوتِ الملك أو وليِّ عهده بشكلٍ لا يَدَع مجالًا للشكّ فيه أو يَتمّ اكتشافه مِن قبلِ المُتَخَصِّصين في تقنية التّزوير، ولذلك لن يستطيعوا فبركةَ الصّوتِ والصّورةِ مرَّةً أخرى، كون العالَم سوف يجدها كذلك خاليةً عن التحدُّث عن حرب روسيا وأوكرانيا وهي مِن أهَمّ المواضيعِ في العالم بأسرِه، فلم يجدوا لها فيديو ليقتطفوا مِنه الخَبَر؛ فهذه مُعضلةٌ، فلم يعلم الغيبَ الملكُ سلمان ووليُّ عهده عن حرب روسيا وأوكرانيا حتى يتكلَّموا في شأنها في فيديو صوتًا وصورةً حَيَّةً مِن قَبْل لتكون سِلاحًا لأصحاب الفبرَكة لو وُجِدَتْ، وأمَّا التّمثيل للمُقَنَّعين فلا بُد أن يكون صامِتًا كَون المُقَنَّع يكشفه الصَّوت.

ويا أحبتي في الله، لا تُحاجُّوا في التّمثيل الصّامتِ عن المشاهدين في العالمين، كون تمثيليّة المُقَنَّعين سهلة، كون القِناع نُسخة طِبق الأصل للمُشاهِد، ولكن إذا كان مُنتَحِلًا فالصَّوت يفضحه، ونعم يستطيعون فبركة صَوت الشخص الحقيقيِّ على المُقَنَّع كمثل الحلقات المُدبلَجة، ولكنّي ماسِكْهُم بموضوعٍ لم يحدث في تاريخ حياة المَلِكِ سلمان ووليِّ عهده محمد بن سلمان؛ تِلكُم حرب روسيا وأوكرانيا، فلم ينطقوا في موضوعها قَطّ في حياتهم، فهُنا المُعضِلة برغم أنّها أوِّل حَدَثٍ عالميٍّ من بعد مصرعهم بأيامٍ معدودةٍ؛ بل حدثت في شهر فبراير؛ بل حرب روسيا وأوكرانيا هي أول حدثٍ تاريخيٍّ من بعد موتهم مباشرةً بأيامٍ معدودةٍ بقدرٍ مقدورٍ في الكتاب المَسطور لتكون حُجَّةً دامغةً على المُفبركين كونهم لن يجدوا فيديو لا للملك ولا وليّ عهده نَطقتْ ألسنتُهم في موضوع حرب روسيا وأوكرانيا، ولذلك تجدوا إمامكم يذكُر في كل بيانٍ شَرطًا أساسيًّا على الفيديو الجديد للملك سلمان ووليّ عهده أن يتكلموا عن حرب روسيا وأوكرانيا.

والسؤال الذي يطرح نفسه: فما يُدريني أنّ الفيديوهَين للمَلِك في الحَجِّ ووليّ عهده محمد بن سلمان في يوم القِمَّة حَتمًا سوف يكونان خالِيَيْنِ من ذِكْر حَربِ روسيا وأوكرانيا حتى أضعَ التحدّي في كلِّ بيان بأنَّ أيّ بيانٍ جديدٍ للمَلكِ ووليِ عهده من بعد تاريخ إعلان مَصرعهم حَتمًا سوف يكون خاليًا من التكلُّم في موضوع حرب روسيا وأوكرانيا إلَّا لأني أعلم أن الله صرعهم قبل ذلك؟ فلا تقولوا لي أن المونتاج والذَّكاء الاصطناعيّ يستطيعان فعل ذلك فيجعلان الملك ووليّ عهده يتكلمان في موضوع حرب روسيا وأوكرانيا، فمن ثمّ أقيم عليكم الحُجّة وأقول: إنّهم لا يستطيعون ولو اجتمعوا له
، وأعلمُ وأعي ما أقول، وأمّا غير ذلك فهم يستطيعون إحضاره من اللقاءت الخاصّة، والاجتماعات الخاصّة كثيرة وموثَّقَة بتصوير الفيديوهات لأنفسهم ولا يقومون بتنزيلها في الإنترنت، وما أكثرها، ويوجد كثيرٌ منها في مجلس الشورى وغيره كثير، كوني أراكم تبحثون عن مقطعٍ للفبرَكة في الإنترنت فتأتون بحُجَجٍ واهيةٍ أو كلمةٍ غير مُقنِعةٍ لأيّ إنسانٍ عاقلٍ، بل العقل هو ما يتحدّى به خليفة الله المهديّ عن التكلّم في موضوعٍ جديدٍ حدث من بعد موتهم ولم يحدث من قبل في تاريخ حياة المَلِك سلمان ووليّ عهده محمد بن سلمان بشرط: أنّ يكون هذا الموضوع جديدًا ومهمًّا وحتميًّا يتكلّمون عنه لو كانوا أحياءً يُرزَقون، كمثل حرب روسيا وأوكرانيا، فذلك موضوعٌ جديدٌ لم يحدُث في تاريخ حياة المَلِك ووليّ عهده؛ بل في عِلم الغيب، فكيف يتكلمون به وهو لا يزال في عِلم الغيب إلى بعد موتهم؟! فحدَث مباشرةً ليكون الحُجّة الدّامغة على المُفبرِكين كونهم لن يجدوا فيديو للمَلِك ووليّ عهده يتكلَّمان عن حَرب روسيا وأوكرانيا لا في الفيديوهات العامَّة المُعلَنة ولا الفيديوهات المُخَبَّأة في الاجتماعات الخاصّة؛ لا ولن يجدوا فيديو عن هذا طيلة حياة المَلِك سلمان وولي عهده محمد سلمان فيأتوا به بين فيديوهات صوتٍ وصورةٍ سَبَقَ أن تكلَّموا فيها في الفيديوهات العامَّة أو الاجتماعات الخاصّة، ولكنّهم لا يَلجأون لمقطعٍ في العامة إلَّا إذا لم يجدوا فيديو في الاجتماعات الخاصّة؛ بل أكثر الكلام في المواضيع بشكلٍ مُستَفيضٍ هو في الاجتماعات الخاصّة، فهي موَثَّقَةٌ لأنفسهم وغيرُ مُعلنة، فلو وجدوا هناك فيديو - مهما كان خاصًّا - ذكرَ فيه الملكُ أو وليُّ عهده حربَ روسيا وأوكرانيا إذًا لَما تأخروا في وضعه في الخطاب للمَلِك سلمان في عشرة ذي الحجة أو لوليِّ العهد السّعوديّ محمد بن سلمان في القِمَّة الخَليجيّة، كون الفيديوهين حقيقييّنِ للملكِ ووليِّ عهده؛ بل خطابان بألسنتهم لا شَكَّ ولا ريب، وإنّما تمّ تجميعهم ليَكونا وكأنّهم أُلقيا في خطابٍ واحدٍ، فهذه اسمها فبركةٌٌ للشّخصِ نفسه صوتًا وصورةً حيَّةً؛ بل يستطيعوا أن يأتوا بمواضيعٍَ كثيرةٍ صوتًا وصورةً للمَلِك ووليّ عهده لن تجدوها منشورةً مِن قَبل في الإنترنت العالميّة كونها قيلت في الاجتماعات الخاصَّة غير المُعلنةِ إلَّا حرب روسيا وأوكرانيا يتكلَّمان عنها المَلِك سلمان ووليّ عهده فهذه لن يجدوها وحتى ولو استعانوا بكافّة الذكاء الاصطناعيّ في العالم بأسرِه؛ فلن يستطيعوا بإذن الله، ولذلك لا أظنّهم سوف يأتون بفيديو جديدٍ للملكِ ووليِّ عهده صوتًا وصورةً حيَّةً، فلن ينفعهم ذلك بشيءٍ ما دام خاليًا من موضوع التحدّي وهو: تَكَلُّم الملكِ سلمان أو وليِّ عهده محمد بن سلمان عن حرب روسيا وأوكرانيا فهنا المُعضِلة.

ولن أتنازلَ عن هذا التحدّي إطلاقًا فمَهما أحضروا من الفيديوهاتِ المُفبرَكةِ فسوف تبوءُ بالفشل حتى يأتوا بفيديو للمَلِكِ سلمان أو وليِّ عهده يتكلّم عن حرب روسيا وأوكرانيا؛ فليأتوا به إن استطاعوا إلَّا في حالةٍ واحدةٍ: أن يعيدوا روحَ الملك سلمان أو يُفيقوا محمد بن سلمان من غيبوبةِ الموتِ السّريري فَمِن ثمّ يخبروهما كَم لَبِثا في الموت، ويخبروهم بحدثِ حربِ روسيا وأوكرانيا أو مؤتمرٍ صُحفيٍ صادقٍ مباشرٍ بالصّوت والصّورة الحيّة فيتكلّمون عن حرب روسيا وأوكرانيا. فالشرط سوف يظلُّ مكانه نظرًا لأنّها لا تُعجِزهم كلمة (مُباشِر) كَذبًا على الشّاشة، ولكنّ المُؤتمر الصُّحفي المُباشِر الصّادق صعبٌ جدًا كون الصّحفيّين سوف يسألوه عن موضوعِ حربِ روسيا وأوكرانيا وموقفِ المملكةِ من ذلك والسّعي للوساطة لتوقيفِ الحرب كونهم أصدقاءً للطّرفين، ولكنّ هذا الصُّلح يريدُ حتمًا ظهورًا علنيًّا لوليّ العهد السّعوديّ محمد بن سلمان، هيهات هيهات، فوالله لا يَظهرُ في لقاءٍ تلفزيونيٍّ في هذا الشّأن.

بل انتهتِ الفيديوهاتُ ذاتُ الصوتِ والصورةِ المسموعة للعالمين، وانتهتِ الفبركةُ في المملكة، وأمّا التّمثيليّات الصَّامتةُ فهي صامتةٌ فلا يهمّنا أخبارها فهم يستخدمونها لتمويه الناس عن موت الملك ووليّ عهده محمد ونائب وزير الدفاع خالد بن سلمان، فليكسَروا التحدّي للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ: ظهور الملك سلمان أو وليّ عهده محمد بن سلمان أو نائب وزير الدفاع خالد بن سلمان.

وأمّا التّمثيليّاتُ الصّامتةُ فلا نقيم لها وزنًا فوُجودُها كعدمها كونها صامتةً؛ بل لو زار محمد بن سلمان وأبوه كافّة زعماء العالم لما تجرَّأ المُمَثِّلُ أن يظهرَ مع أحدهم في مُؤتمرٍ صُحفيٍّ كما رفض الممثّلُ أن يظهرَ في مؤتمرٍ صُحفيٍّ مع الرئيس جو بايدن، وشاهدتم الرئيس الأمريكيّ يظهرُ في مُؤتمرٍ صُحُفيٍ لوحده في المملكة العربيّة السّعوديّة، فلم يستطيعوا كسرَ التّحدّي بالحقّ الذي ذكرنا في كلّ تحدّيات الحقّ في:
(سلسلة قصّة وفاةِ سلمان ووليِّ عهده)
https://albushra-islamia.com/showthread.php?t=44282

فلم تجدوا ذِكر حرب روسيا وأوكرانيا ولم تجدوا أنّ المُمثّلَ تجرَّأ للظّهور مع الرئيس الأمريكيّ جو بايدن في المؤتمر الصّحفيّ المباشر؛ وذلك كون المُمثّل يفضحه صوته
.

وحَصحصَ الحقُّ في حقيقة تحدّيات الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ، ولا صوتَ يعلو على صوتِ الحقّ.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُه الإمامُ المهديّ؛ ناصر محمد اليمانيّ.